Hyundai Coupe Club (HCC) Forum • Zobacz wątek - [RD2] Full Cockpit: CheckEngine, Pasy, AC na szybe, Żarówki

[RD2] Full Cockpit: CheckEngine, Pasy, AC na szybe, Żarówki

Opisy napraw i modyfikacji wraz ze zdjęciami.

Postprzez Santiago 17 lip 2013, 14:31

super temat, pól dnia tego szukałem!!
Samochód: HC RD 1.6 16V || galeria: http://www.forum.hyundaicoupe.pl/viewtopic.php?t=8554
Podpis: pozdrawiam,
Santiago
Santiago

Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez rapet1 30 lis 2013, 16:31

Temat super u mnie na klimie były dwa czerwone kabelki i nie obcinałem tylko tą małą wtyczkę odłączyłem , problem miałem z podświetleniem paliwa i temp bo gniazda na liczniku wypaliło więc nie szło wsadzić oprawki przylutowałem na stałe
Samochód: HC RD2 2.0 16V (2000)
Podpis: "Codziennie rano, zaraz po przebudzeniu, sprawdzam, czy nie ma mnie na liście najbogatszych ludzi świata.
Jeśli nie, to wstaje i idę do roboty."
rapet1

Re: [RD2] Full Cockpit: CheckEngine, Pasy, AC na szybe, Żar

Postprzez Tomassimo 26 mar 2014, 00:03

Jest gdzieś strona, gdzie można obejrzeć zdjęcia kokpitów nocą oświetlonych żarówkami LED o różnej barwie? Ew. czy ktoś, kto wymienił, mógłby wstawić wieczorne foty z wnętrza? Dzięki
Samochód: HC RD 1.6 16V (1999)
Tomassimo

Postprzez Paaatryk 7 wrz 2014, 17:11

Witam potrzebuje pomocy już 3 razy wymieniałem to oświetlenie i już mnie krew zalewa bo bardzo szybko sie przepalają co tam wrzucić żeby było dobrze ?
Samochód: HC RD 2.0 16V (1999)
Podpis: "Życie jest za krótki aby jeździć dieslem..."
Paaatryk

Postprzez Sligu 1 gru 2014, 04:29

Hmmm...tak tutaj sobie siedze i czytam Wasze wszystkie posty i stwierdzam ze jedyna metoda by dobrze to zrobic jest poswiecenie swego czasu,jakiegos sianka na zaroweczki i konkretnego przesledzenia fotorelacji(jesli ktos nie ma ikonki CE to prawdopodobnie jej nie ma kompletnie :P i nie powinien sie tym martwic,bo dodac sie jej nie da ;) ),do tego cierpliwosc jak nabardziej wskazana :D
Ja ogolnie zaczynam holiday-a wiec mam nadzieje ze od jutra zabiore sie za rozbiorke i montaz owych zaroweczek :) W Madzi juz to robilem wiec jakos cierpliwosc znajde,tylko ze w Madzi nie musialem rozbierac wszystkiego a tylko wykrecic i zdemontowac puche z zegarami ;]...no ale coz...Madzia to nie HC ;) Wole sie pobawic,pogrzebac a miec dobrze zrobione :)

Ogolnie dzieki wielkie za fotorelacje,bo napewno jej jutro lub na dniach uzyje :)

Po zegaracha pozostaje mi zamontowac oczekiwany tlumik koncowy WmSport,filter stozkowy,wymontowac klameczki i lusterka i ciepnac je black glossem lub carbonem oraz odswiezyc aluski,z czym bedzie troszke zabawy...ale checi sa nieziemskie :)

To tyle na teraz ;]

Pozdro "hultaje" :)
Samochód: HC RD2 1.6 16V (2000)
Galeria zewnętrzna: https://imageshack.com/a/9Q6z/1
Podpis: Fascynuje Ciebie tunning to nie czekaj i inwestuj w cos w czym przebywasz sporo czasu i sprawia Tobie to przyjemnosc :)
Obrazek
Next week Back box + Air Filter + Tinted front side windows :)
Sligu

Postprzez Szachi87 1 gru 2014, 08:10

Sligu napisał(a):(jesli ktos nie ma ikonki CE to prawdopodobnie jej nie ma kompletnie :P i nie powinien sie tym martwic,bo dodac sie jej nie da ;) )

coś źle doczytałeś jak najbardziej się da i jak najbardziej jest, tyle że nieaktywna, wcześniejsza fotorelacja na ten temat po prostu wymagała większych przeróbek niż tu opisana. Na końcu pierwszego posta jest opisane jak ją aktywować
Samochód: nie posiadam/inny (3502)
Szachi87 (Moderator)

Otrzymał podziękowań: 149 razy

Postprzez Sligu 1 gru 2014, 13:40

Szachi87 napisał(a):coś źle doczytałeś jak najbardziej się da i jak najbardziej jest, tyle że nieaktywna, wcześniejsza fotorelacja na ten temat po prostu wymagała większych przeróbek niż tu opisana. Na końcu pierwszego posta jest opisane jak ją aktywować

Masz racje Szachi ;] Nie doczytalem hehe i zwracam honor :) Ja akurat ta ikonke mam aktywna i w pelni pokazuje bledy.Na szczescie telefonikiem je wykasowuje jesli sie oczywiscie owe da skasowac hehh ;)

Dzisiaj juz holiday mi sie zaczal wiec musze zebrac sily i zaczac rozbierac deske ;]

Pozdro
Samochód: HC RD2 1.6 16V (2000)
Galeria zewnętrzna: https://imageshack.com/a/9Q6z/1
Podpis: Fascynuje Ciebie tunning to nie czekaj i inwestuj w cos w czym przebywasz sporo czasu i sprawia Tobie to przyjemnosc :)
Obrazek
Next week Back box + Air Filter + Tinted front side windows :)
Sligu

Postprzez HyundaiCompany 19 sty 2016, 17:17

Szachi87 napisał(a):
Sligu napisał(a):(jesli ktos nie ma ikonki CE to prawdopodobnie jej nie ma kompletnie :P i nie powinien sie tym martwic,bo dodac sie jej nie da ;) )

coś źle doczytałeś jak najbardziej się da i jak najbardziej jest, tyle że nieaktywna, wcześniejsza fotorelacja na ten temat po prostu wymagała większych przeróbek niż tu opisana. Na końcu pierwszego posta jest opisane jak ją aktywować

Potwierdzam. U mnie w rd2 nie było żarówki, a miejsce na nią zaklejone taśmą i wydrukowane check engine.
Po włożeniu żarówki kontrolka działa prawidłowo. Zapaliła mi się nawet raz kiedy nie podpiąłem czujnika temperatury ;)

A co do fotorelacji to dodam że jak ktoś nie chce wymieniać żarówek od nawiewu, to nie trzeba odpinać tych wszystkich wtyczek. Wystarczy odpiąć te od świateł przeciwmgielnych i odłączyć linkę od nawiewu :)
Samochód: HC RD2 1.6 16V
HyundaiCompany

Otrzymał podziękowań: 6 razy

Poprzednia strona

Powrót do Fotorelacje