Hyundai Coupe Club (HCC) Forum • Zobacz wątek - Głośne klekotanie ,stuki na nierównościach z przodu po lewej

Głośne klekotanie ,stuki na nierównościach z przodu po lewej

Łożyska, amortyzatory, sprężyny i inne części zawieszenia.

Postprzez quamello123 24 lut 2016, 22:08

mateuszmotor, za cholerę nie mogę cię zrozumieć (pewnie nie tylko ja mam ten problem) i co ty chcesz zamieniać miejscami amory? Nie wiem czy wiesz ale większość amortyzatorów nie jest przystosowana do montażu na obu stronach... są nieprzemienne stronami... Jeżeli nie czujesz się na siłach pozostaw auto profesjonaliście...
Samochód: HC GK 2.7 24V v6 (2003) ||
quamello123

Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez mateuszmotor 24 lut 2016, 22:30

Byłem u '' profesjonalisty"" nawet 2 i nie wiedzą co i nie będą robić. Więc sam musze do tego dojść. Ale nie kupując po kolei wszystko i zmieniać. Pasuje raczej jakość się dowiedzieć co to.
A po innych mechanikach już nie mam ochoty jeździć. jakoś pójdzie, bo musi :)
Samochód: HC RD 2.0 16V (1996)
mateuszmotor

Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Głośne klekotanie ,stuki na nierównościach z przodu po l

Postprzez embix 25 lut 2016, 13:12

Dobra. Zwazajac na mechanika to koniec tego pitu pitu bo problemow moze byc sporo i jak jedziesz po tych dolkach i ci porzadnie wali to przypomniala mi sie taka przypadlosc. W tamtym wypadku wina lezala po stronie lacznika stabilizatora.
Moja rada: Wjedz gdzies na kanal, np do znajomego, wez sobie jakis przedmiot zebys mogl troche poruszac i zacznij od sprawdzania tych lacznikow stabilizatora. Nie to to diagnozuj wszystkie poduszki ,gumy na wahaczach i wszystko co ci w rece wpadnie. Brac, ruszac gibac szarpac i patrzec gdzie luzy ma. Z tymi poduszkami to jest smieszna sprawa bo groszowa a czesto denerwuje. Wez tez znajomego czy kogo i jak bedziesz pod kanalem to niech porusza na boki jak mowisz ze puka i po dzwieku dojdziesz. Najlepsza opcja. Jak nie masz to pogadaj z kims i wjedz na kanal
Samochód: HC RD 2.0 16V (1996)
embix

Otrzymał podziękowań: 1 razy

PostTen post został usunięty przez mateuszmotor 7 lis 2016, 21:07.

Poprzednia strona

Powrót do Zawieszenie