Hyundai Coupe Club (HCC) Forum • Zobacz wątek - Hyundai Coupe a polskie drogi

Hyundai Coupe a polskie drogi

Łożyska, amortyzatory, sprężyny i inne części zawieszenia.

Postprzez jacgues 25 mar 2017, 10:22

Cześć.

Chciałem spytać jak sprawdzają się wasze Hyundaie Coupe na polskich drogach.
Ja jeżdżę praktycznie tylko po Warszawie i właśnie zmieniłem 15 calowe koła zimowe na letnie 17-stki - HC 3 z 2008.
Powiem wam, że komfort jak i hałas towarzyszący najeżdżaniu na nierówności (w tym studzienki, które jakcyś skończeni debile umieszczają na granicach pasów ruchu, zamiast na ich środku...) są nie do zniesienia.

Na 15 miękko nie było, ale zaciskając zęby, czasami uważając z prędkością i jeżdżąc slalomem, dało się jakoś wytrzymać. Na 17 jest po prostu masakra.

Czy wy także macie ten problem?
Samochód: nie posiadam/inny
jacgues

Postprzez arnold666 26 mar 2017, 19:44

kupując auto segmentu G i zakładając do niego nisko profilowe opony na nasze super równe polskie drogi trzeba być świadomym obniżenia komfortu który i tak jest dość ubogi w tego typu autach niezależnie od marki
Samochód: HC RD2 2.0 16V (2000)
arnold666

Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez macmanus 26 mar 2017, 22:42

Nie narzekam. Jeżdżę na 17" na twardszych poliuretanach. Nic mi nie stuka, nie hałasuje, nie irytuje. Studzienki omijam dla zabawy.
Samochód: nie posiadam/inny (2007)
Podpis: Głośna muzyka, baby na wznak, już od małego żyłem tak ;-)

szym72: "...z Hyundaiem to tak trochę jak z nierasowym psem - ciężko się nim pochwalić w towarzystwie snobów - ale można mieć w d... co myślą inni i kochać go z całego serca:)"
macmanus (Moderator)

Otrzymał podziękowań: 51 razy

Powrót do Zawieszenie