Jakiej firmy Kupic TARCZE+KLOCKI dla Hyundai RD 2.0/2001-02

Tarcze, klocki, zaciski, ręczny itd.

Postprzez FanHC 18 sie 2014, 02:23

Moje nie piszcza po rozgarzaniu zadwon do serwisu TRW na infolinie powinni podpowiedziec co moze byc przyczyna piszczenia pozdrawiam
Samochód: nie posiadam/inny
FanHC

Postprzez FanHC 5 sty 2019, 02:29

U mnie piski chwile trwaly ;) musisz je dotrzec lepiej, albo pomysl o jakims preperacie do tego kiedys cos o tym czytalem i ludziom pomoglo.

Poza tym od 8 lis 2012 do dzis Nadal trzymaja FORME! delikatna tylko Rdza po postoju dluzszym-taki bardziej szron , ale to standard tym bardziej jak popada lub zrobi sie wilgotniej, a wiec Powyzszy zestaw mocno polecam i bez porownania z zamiennikami i taniaczami! fakt jakby to byl jakis inny wozek to mozna sie bawic w tanie myki, ale oszczedzanie na hamulcach to wg mnie bardzo zly pomysl ku bezpieczenstwu ;/, a tym bardziej jak jedziesz tez z kims.

Poza tym szukajcie w wielu sklepach np. INTERcars i inne molochy mieli ceny jedne z najdrozszych ;/ i co wg mnie posrane ;/ na firme-mechanika znajomego chcialem kupic, co mial juz dosc sporo % upustow wrrr :| ! wiec ostrzegam przed molochami!

Pozdrawiam! i zycze udanego 2019 roku!
Samochód: nie posiadam/inny
FanHC

Poprzednia strona

Powrót do Hamulce