-= UWAŻAJCIE NA TE SAMOCHODY! =-

Dział dla wszystkich tych, którzy chcą kupić Hyundai Coupe - sugestie, opinie, co sądzicie o?
Regulamin działu
REGULAMIN DZIAŁU Kompendium kupującego
-------------------------------------------
1). Korzystając z wątku do oceny samochodów należy w treści posta wkleić screen obecnej aukcji - ułatwi to identyfikację samochodu gdy aukcja wygaśnie. Jeśli nie wiesz jak zrobić/wkleić screenshot strony przeczytaj przewodnik - tutorial jak wkleić screen aukcji do posta.
2). Wkleić link do aukcji

Postprzez quamello123 19 paź 2015, 16:38

A czego ty się spodziewasz po tylu latach i takiej cenie? Chcesz kupić dobrą cupete wertuj inny przedział cenowy lub szukaj dobrego auta do odbudowy za dobrą cenę. Okazji to ty nie wypatruj przynajmniej w tym kraju...
Samochód: HC GK 2.7 24V v6 (2003) ||
quamello123

Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez TiburonLover 19 paź 2015, 22:31

Teraz na aukcjach brak pozostałych 4-ch. Ale jak aukcje gasną, sprzedający wstawiają je od nowa.
Jak tylko pojawi się model oglądany przeze mnie ponownie w necie, to mogę napisać jeszcze 4 recenzje. Będą one bardzo pomocne dla tych, którzy chcą np. jechać obejrzeć auto z drugiego końca Polski.
Samochód: HC GK 2.0 16V (2005)
TiburonLover

Otrzymał podziękowań: 2 razy

OCENA SAMOCHODÓW - PYTAJ TUTAJ!

Postprzez Wedge96PL 6 lip 2016, 12:05

Witam, i ja jako nowy użytkownik Hyundaia Coupe oraz forum dorzucę ostrzeżenie.

Szczególnie omijajcie:
1.) http://otomoto.pl/oferta/hyundai-coupe- ... 09c5e3b833
2.) http://otomoto.pl/oferta/hyundai-coupe- ... 09c5e3b833
3.) Ewentualnie jeśli pojawi się 2.0 LPG w bogatym wyposażeniu na bemowie

1.) Auto prawie w całości malowane, miejscami bardzo krzywe na łączeniach. Jedyna odpowiedź sprzedającego to "nie wiem taki był ja mam nowy samochód"

2.) Auto było mocno walnięte z przodu i z tyłu, z przodu nowa lampa, podzespoły, spawane domową spawarką, kolektor wymieniony więc pewnie został naruszony, drzwi po prawej stronie strasznie krzywe. Z tyłu krzywa źle złożona klapa bagażnika, po prawej stronie malowany od bagażnika aż po szybę. Końcówki są dospawane na wydechu. Ma bąbel na oponie, komis (bo to nie osoba prywatna) mówi że na takiej oponie można 2 tys zrobić i wszystko w porządku :mrgreen: Ogółem przyznali się, że auto było bite ale "które teraz nie jest po dzwonie, ktoś na pewno kupi". Mechanicznie: Check engine, tłumaczą że przez sondę lambda, silnik strasznie nierówno pracuje po dodaniu gazu, z wydechu leci najpierw biały dym, potem niebieski, na końcu czarny.

3.) Samochód mechanicznie nawet ok, jednak podejrzewam że jest możliwość przegrzania gdyż widać ślady po wybitej wodzie (sprzedający twierdzi, że wyjął korek jak silnik był gorący i woda zaczęła lecieć na lewo i prawo i on zęby zaciskał żeby na ludzi dookoła woda nie poleciała... a potem normalnie to już kierowca autobusu zaczyna klaskać), coś tam strzela głucho z podwozia być może korektor siły hamowania albo abs się zawiesił, naprawdę nie wiem. Mechanicznie jeszcze to auto ujdzie, ale stylistycznie jest tragedia, jest całe porysowane i praktycznie całe nadaje się do malowania... Sprzedający odda za 9. Z tym, że on na razie go nie sprzedaje bo chce sobie pojechać na wakacje i dopiero potem i kręci z kartą pojazdu, więc auto jej prawdopodobnie nie ma.

Przestroga dla innych, mam nadzieję że pomogłem, bo nerwy mi wychodziły aż w końcu kupiłem zadbany 1.6 po zrobieniu kilkuset kilometrów po kraju. :?
Samochód: HC GK 2.0 16V (2004)
Wedge96PL

Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: -= UWAŻAJCIE NA TE SAMOCHODY! =-

Postprzez MarcinB 30 sie 2016, 15:56

TiburonLover napisał(a):Teraz na aukcjach brak pozostałych 4-ch. Ale jak aukcje gasną, sprzedający wstawiają je od nowa.
Jak tylko pojawi się model oglądany przeze mnie ponownie w necie, to mogę napisać jeszcze 4 recenzje. Będą one bardzo pomocne dla tych, którzy chcą np. jechać obejrzeć auto z drugiego końca Polski.

w sumie trzeba by się zastanowić czy jest sensowne jechać z drugiego końca Polski obejrzeć szrota , skoro można kupić auto np. pod Berlinem lub Dreznem, auto z pewnym przebiegiem i przeszłością , niejednokrotnie tyle samo kilometrów od domu co w Polsce gdzieś w Pcimiu Dolnym a choćby nawet dalej to chyba bardziej warto niż tutaj

https://www.mobile.de/pl/Samochod/Hyund ... 45347.html

https://www.mobile.de/pl/Samochod/Hyund ... 89843.html
Podpis: gdzie mogę być-nie chcę,gdzie chcę być-nie mogę
MarcinB (Klubowicz)
Klubowicz

Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Michal 31 sie 2016, 11:47

Już kiedyś pisałem, że tanie auto jest tanie bo coś, a tu karuzela dalej się kręci wokół najtańszych HC i dziwienie się, że coś... A fakty wyglądają tak, że sam chcę sprzedać Coupetke, którą byłem w Chorwacji, aż w Dubrowniku- na potwierdzenie fotki i szyba oklejona winietami- za nieco wyższą cenę i zainteresowania jakoś nie ma, mimo że auto jest tak doinwestowane, że można ot tak wsiadać i jechać na drugi koniec europy. Powodem sprzedaży jest tylko i wyłącznie fakt, że przydało by mi się auto wygodne dla 4 osób a nie pozbycie się tykającej bomby... i wolę sobie nim jeszcze pojeździć niż pozbyć się za bezcen bo tylko ja wiem ile w niego zainwestowałem mechanicznie i kosmetycznie, bo na fotkach ze zwykłej cyfrówki prezentuje się jakby był obrobiony w "fotoszopie" Jak masz tylko 10 tys zł to niestety, ale HC GK odpuszczamy i szukamy wypieszczonego modelu poprzedniej generacji.

W skrócie o cenach:
poniżej 10tys - odpuszczamy
10-12 zaniedbane złomki wymagające często znacznych inwestycji
12-14 wymagają niewielkich inwestycji lub po prostu polerki
14-16 wymuskane laleczki

Tak to wygląda wg mnie na dzień dzisiejszy.
Samochód: HC GK 1.6 16V (2004)
Michal

Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez MarcinB 4 wrz 2016, 20:53

Trochę mnie Michale rozśmieszyła Twoja forma przekonania klienta-Hyundai którym dojechałeś aż do Chorwacji i nawet są na to dowody w postaci winiet Napisałeś tak jak gdyby to był Polonez Caro Plus na gaz :):):) Hyundaie mają silniki bazujące na Mitsubishi i teoretycznie powinny taką Chorwację robić spokojnie 2 razy w miesiącu bez awarii :):):)

A tak na serio... Będę niebawem wymieniał żonie RD II na GK , marzy mi się by kupić auto bezpośrednio z Niemiec lub od forumowicza a Ty wspominasz o sprzedaży swojego więc opisz ewentualnie jakie auto sprzedajesz i jaka cena bo też wolę dać wyższą za auto ,,pewne"
Podpis: gdzie mogę być-nie chcę,gdzie chcę być-nie mogę
MarcinB (Klubowicz)
Klubowicz

Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez 2DH 2 lis 2016, 17:49

Zalecam ostrożne podchodzenie do:

http://otomoto.pl/oferta/hyundai-coupe- ... yCRFw.html

Facet odmówił udostępnienia auta w celu dokonania oględzin przez serwis Autotesto. Być może nic z samochodem nie jest, ale podejście typa jest co najmniej dziwne.
Samochód: HC GK F/L2 2.0 16V (2008)
2DH

Postprzez macmanus 3 lis 2016, 09:21

2DH,
1. Wstaw screen ogłoszenia do posta, bo link wygaśnie i nikt się nie dowie, o jakim aucie piszesz.
2. Nie dziwie się. Nie chciał wyjść na głupka, cwaniaka i krętacza. Auto po dzwonie, kokpit regenerowany.
Samochód: nie posiadam/inny (2007)
Podpis: Głośna muzyka, baby na wznak, już od małego żyłem tak ;-)

szym72: "...z Hyundaiem to tak trochę jak z nierasowym psem - ciężko się nim pochwalić w towarzystwie snobów - ale można mieć w d... co myślą inni i kochać go z całego serca:)"
macmanus (Moderator)

Otrzymał podziękowań: 51 razy

Postprzez 2DH 4 lis 2016, 00:09

Ponieważ nie mogę już edytować powyższego, jeszcze raz link i screen:

http://otomoto.pl/oferta/hyundai-coupe- ... yCRFw.html

Obrazek
Samochód: HC GK F/L2 2.0 16V (2008)
2DH

Postprzez jaqo83 14 lis 2017, 21:15

Witam
https://www.otomoto.pl/oferta/hyundai-c ... 0509e5cee1

w sumie samochód równy i nieźle utrzymany, ale silnik szeleści, i zalany nowym olejem, bo niby panewki bylo slychać :)
Samochód: HC GK F/L 2.0 16V (2005)
jaqo83

Poprzednia strona

Powrót do Kompendium kupującego