[GK] Bezpiecznik szyb

Kabelki, silniczki, uklad elektryczny, zaroweczki itp.

[GK] Bezpiecznik szyb

Postprzez nekro321 20 maja 2017, 23:16

Witam.
W moim aucie nie działa mechanizm podnoszenia obu szyb i mam pytanie odnośnie bezpieczników.
Wiem które bezpieczniki w kabinie odpowiadają za szyby, ale podobno pod maską też jest jakiś, ale nie mogę go namierzyć. Ktoś wie o który może chodzić? Widziałem rozpiskę, ale nie widzę tam żeby któryś odpowiadał za szyby.

Hyundai coupe 2004 .

Z góry dzięki.
Samochód: HC GK 2.0 16V
nekro321

[GK] Bezpiecznik szyb

Postprzez RedMartin 24 maja 2017, 13:00

Witaj.Osobiście nie powiem Ci który to bezpiecznik,ale sprawdź ogólnie czy wszystkie są dobre.Swoją drogą mi też nie działają dwie strony lecz to nie bezpiecznik,gdyż prąd dochodzi u mnie . Podczas wduszenia otwierania szyby słychać cyknięcie .Rozbierałem puki co lewy silniczek podnośnika i prawdę mówiąc zastanawia mnie jak co niektórzy wymieniają szczotki jak te blaszki co je trzymają łamią się , a wtedy szczotka jest na luźno.Chętnie się dowiem jak ktoś miał to za sobą.Na chwile obecną czekam na podnośnik z silnikiem . Pozdrawiam Cie.
p.s może się okazać że u Ciebie tez bedzie cooś grubszego niż tylko bezpiecznik :?
Samochód: HC GK 2.0 16V (2002)
RedMartin

[GK] Bezpiecznik szyb

Postprzez jusef 27 maja 2017, 16:32

Wymienialem szczotki. Prosta operacja. Jedyne co sie lamalo to te blaszki z tylu co trzymaly sprezynke szczotki. Po wymianie szczotek szybki dzialaja
Samochód: HC GK 2.0 16V (2004)
jusef

Powrót do Elektryka